obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Veronika Neubauerová

Sídlo firmy: Lipno nad Vltavou 69, 382 78

IČ: 079 770 18

Poskytované služby

Fotografické služby

Objednání na focení

Na focení se lze objednat prostřednictvím facebooku, instagramu, emailu, formuláře na webových stránkách a telefonicky. Při objednání je vždy dobré specifikovat představu výsledných fotek. 

Cena za focení

Cena za focení se odvíjí od platného ceníku na webových stránkách. Focení je možné uhradit v  den focení hotově nebo převodem po výběru náhledů, před odevzdáním hotových fotografií. 

U svatebního focení je způsob platby následující. Při rezervaci termínu je splatná záloha a následně doplatek svatebního focení se hradí buď ve svatební den nebo převodem před odesláním hotových fotografií dle domluvy. 

Lokace fotografování

Fotografování probíhá v exteriéru, nebo v jakémkoli jiném prostředí, na kterém se fotograf a klient dohodli. Vstupy do objektů a památek, kde probíhá fotografování, jsou hrazeny zvlášť a platí je klient - pokud není domluveno jinak. 

Výběr fotografií

Fotografie k výběru jsou na zasílány prostřednictvím internetové galerie nejpozději do 3 pracovních dnů od termínu fotografování. Počet fotografií, které jsou zaslány k výběru, je zcela v kompetenci fotografa a není nijak konkrétně určen. Vždy však zaručuje možnost dostatečného a kvalitního výběru v rámci objednaného balíčku. Větší počet fotografií zasílaných k výběru nelze žádným způsobem vymáhat ani odvozovat od délky či náročnosti focení.

Základní cena uvedená v ceníku se vždy vztahuje k základnímu počtu fotografií. Cena dalších fotografií nad uvedený rámec je vždy uvedena v ceníku. 

U svatebních fotografií je výběr fotografií k finálním úpravám prováděn fotografem, pokud není domluveno jinak.

Formát fotografií

Fotografie jsou odevzdávány ve formátu JPEG v plném rozlišení.

Autorská práva

Náhledy fotografií z galerie není dovoleno kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat. Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Fotograf není oprávněn zveřejňovat ani jinak užívat fotografie bez předchozího souhlasu klienta.

Termín dodání zakázky

Ateliérové a exteriérové zakázky jsou předávány nejpozději do 2-3 týdnů od výběru fotografií (ne ode dne focení). Svatební fotografie jsou předávány nejpozději do 5 týdnů od svatby.

Předání fotografií 

Fotografie předávám prostřednictvím webových stránek úschovna.cz nebo zonerama.cz. Tištěné fotografie předávám osobně dle domluvy nebo poštou.